O mnie

Cześć!
Mam na imię Sara. Tworzę narzędzia, które pomagają w planowaniu codziennych zadań i wielkich marzeń, w dbaniu o to, aby mieć czas na to co jest dla nas naprawdę ważne, zachowując balans i rozwijając się w różnych dziedzinach życia.

Moje plannery i kalendarze są zaprojektowane w taki sposób, że pozostawiają użytkownikowi duża swobodę, dzięki temu, każdy może w nich planować tak jak lubi i wykorzystywać zawarte w nim narzędzia, w sposób jaki będzie odpowiedni dla jego stylu życia. Są wykonane ze smakiem i cechuje je bardzo elegancki, a jednocześnie delikatny design. Nie są to jedynie organizery codziennego życia. Narzędzia, które są w nich zawarte pomagają w spojrzeniu na swoje życie z szerszej perspektywy, zastanowieniu się nad sensem i celem naszego istnienia, bo tylko taki obraz jest w stanie pomóc nam w ustaleniu zasad jakimi chcemy kierować się podejmując codzienne decyzje.
 

Tak jak każdemu, i mi czasem brakuje dodatkowego dnia w tygodniu. Nie pamiętam już kiedy pierwszy raz tak pomyślałam. Na chroniczny brak czasu cierpiałam do momentu, w którym zaczęłam dokładniej przyglądać się swoim działaniom i planować moje życie z większą roztropnością. Zawsze uwielbiałam próbować i uczyć się nowych rzeczy, w pewnym momencie byłam już zaangażowana w tak wiele aktywności, że nie wyobrażałam sobie życia bez organizacji czasu, bo to ona pozwalała mi spełniać się na wielu płaszczyznach, jednocześnie zachowując balans i mając czas dla najbliższych. Jednak przez wiele lat nie mogłam znaleźć kalendarza idealnego. Standardowe kalendarze wydawały mi się brzydkie, nie lubiłam pisać po cienkim, przebijającym i słabej jakości papierze. Brakowało mi w nich narzędzi, w których mogłabym przeanalizować i zaplanować mój rozwój w różnych dziedzinach życia, nie tylko w kwestii edukacji czy spraw zawodowych.

 

Na pomysł stworzenia kalendarza takiego, jakiego na polskim rynku brakowało wpadłam w roku 2015. Przez dwa lata nosiłam się z tym zamiarem, by w końcu w grudniu 2017 pod wpływem silnego bodźca założyć swoją działalność gospodarczą. W 2017 roku pojechałam na chrześcijańską konferencję dla liderów – Zdobywcy, z myślą, że albo do końca roku wystartuję z kalendarzami, albo porzucam ten pomysł. Męczące było dla mnie ciągłe myślenie o marzeniu, którego nie wiedziałam jak zrealizować. Brakowało mi pieniędzy, wsparcia, nie wiedziałam od czego zacząć. Będąc w Zakościelu, gdzie odbywała się konferencja, w mojej głowie była już myśl, że to jest moment, żeby dać sobie spokój. Tego samego dnia prorok Corey Turner, modląc się o mnie powiedział, że Bóg dał mi niesamowitą kreatywność i że moja praca będzie związana z projektowaniem i sprzedażą. Wtedy uwierzyłam, że stworzenie produktu, który będzie nie tylko dla mnie, ale który pomoże również innym osobom chcącym lepiej panować nad swoim życiem i spełniać marzenia jest możliwe!

 

Dzięki bliskim osobom, które dopingowały mnie w moim planie, nieznajomym, którzy zachwycili się stylem i funkcjonalnością moich projektów i wierności samego Boga, dziś spełniam swoje marzenie i dzielę się z Wami produktami, w które wkładam ogrom pracy i całe moje serce! Pragnę się rozwijać i z każdym rokiem robić dla Was lepsze rzeczy, które będą nie tylko piękne, ale również będą miały realny, pozytywny wpływ na Wasze życie, podejmowane decyzje i poczucie spełnienia. Chcę budować firmę z przesłaniem, bo wierzę, że jest to moja droga do pomnażania moich talentów i dzielenia się z innymi czystą wartością.

Mam nadzieję, że również i Tobie mo.ment pomoże zacząć żyć życiem o jakim marzysz!

 

Ściskam i kibicuję z całego serca!
Sara Kwiecień